Четвер, 24 травня 2018 17:15

Успішні історії нішевих культур: Butternut Squash & Sweet Potatoes

Компанія «Грін Тім» продовжує активно співпрацювати з Українським Проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.    

17 травня 2018 р. Андрій Козлов (директор сільськогосподарського підприємства  «Дніпровська Перлина») взяв участь в конференції  Work Shop «Успішні історії нішевих культур» в якості спікера і радо піділився з учасниками власним досвідом вирощування гарбуза Butternut Squash та такої, поки що,  незвичної для України культури, як батат (Sweet Potatoes).

Особливо цікаво було учасникам послухати про наші власні - експериментальні - технології вирощування та розмноження батату, рентабельність та перспективи вирощування цієї екзотичної культури. Декілька років тому ми отримали з Великобританії невелику кількість насінневого матеріалу, а в поточному  році батат висаджено вже на 10 га  нашого господарства.

Хоча на Україні батат ще не набув популярності у споживачів, але на європейському ринку попит на нього стабільно зростає. Тому для українських фермерів батат  є перспективною культурою з точки зору експортних можливостей. Також перевагою батату є його стійкість до хвороб та той факт, що колорадський жук до нього абсолютно байдужий.

 

На фото: Директор ТОВ «Дніпровська Перлина» Андрій Козлов під час презентації

Останнє редагування Четвер, 21 червня 2018 06:05

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок