Про компанію

Історія

Компанія «Грін Тім» розпочала свою діяльність у 2010 році як багатофункціональне овочесховище, вертикально інтегроване у структуру розвиненого агропромислового комплексу Херсонської області. Наше сховище для холодного зберігання овочів є найбільшим в Україні та одним з найпотужніших у Європі і розраховане на 50 000 тон одночасного зберігання овочевої продукції. Виробнича зона обладнана сучасними лініями з сортування, доробки та пакування продукції. Інвестори вклали у будівництво складу холодного зберігання овочів більш ніж 40 млн. доларів США.

Детальніше...

Стратегія компанії

Концепція розвитку компанії «Грін Тім» побудована з врахуванням ключових компетенцій компанії, які базуються на принципах західної культури ведення бізнесу: прозорість, планування та тісні партнерські стосунки.

Наша мета: стати ПРОВІДНИМ вертикально інтегрованим виробником і трейдером овочевої продукції на внутрішньому та міжнародному ринках, ефективно використовуючи аграрний потенціал України та активи компанії.

Детальніше...

Дніпровська Перлина

Ключову роль у реалізації Стратегії розвитку бізнесу компанія "Грін Тім" покладає на нарощування власного потенціалу виробництва якісних овочів на землях господарства "Дніпровська Перлина".
Землі ПРаТ «Дніпровська Перлина» розташовані на півдні України в Херсонській області, на півночі від р. Дніпро, в 47 км від Каховки. Загальна площа сільгоспугідь складає 1209 га, із них 455 - на зрошенні.
Детальніше...

Наші партнери

Контакти

 

ТОВ "Грін Тім", 
Чаплинське шосе, 7
74 800, м. Каховка
Teл.: +380 (552) 44 89 89

Офіс: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ продажу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови використання сайту 

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок