Новини

8 жовтня 2018

Зібрано урожай бататуУ цьому сезоні з полів «Дніпровської Перлини» зібрано 172 тонни екзотичного для України батату (Sweet potato).

Протягом чотирьох років агрономи компанії напрацьовували технологію вирощування «солодкої картоплі» та нарощували обсяги виробництва.

Хоча на Україні батат поки що не користується великим попитом, але все ж, ринок цієї нішевої культури поступово збільшується.

Фермери також дедалі частіше цікавляться насіннєвим матеріалом для вирощування цієї непримхливої культури. Батат не потребує обробки інсектицидами, його не їсть колорадський жук.

В наступному сезоні плануємо втричі збільшити площі під вирощування батату та додати до існуючих сортів чотири нових види Sweet potato.

18 червня 2018

Часниковий форум на Херсонщині

12 червня 2018 р. (с. Кучерявоволодимирівка та смт Чаплинка, Херсонська область) відбувся Часниковий форум (організатори: ГО «Земля Таврії» та Проект UHBDP), в якому взяли участь понад 200 фермерів-виробників часнику з різних регіонів України.

Фітопатолог ТОВ «Грін Тім» Едуард Мальченко виступив перед фермерами з докладним описом проблем, з якими довелося стикнутися на власному досвіді, розповів про секрети підвищення імунітету часнику, сучасні ефективні методи боротьби з хворобами та шкідниками.

Ми вдячні Проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP за надану можливість поділитися власним досвідом виробництва овочевої продукції задля успішного розвитку вітчизняного аграрного бізнесу!

На фото: Е. Мальченко, фітопатолог ТОВ «Грін Тім»

24 травня 2018

Успішні історії нішевих культур: Butternut Squash & Sweet Potatoes

Компанія «Грін Тім» продовжує активно співпрацювати з Українським Проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

17 травня 2018 р. Андрій Козлов (директор господарства «Дніпровська Перлина») взяв участь в роботі конференції Work Shop «Успішні історії нішевих культур» в якості спікера і радо піділився з учасниками власним досвідом вирощування гарбуза Butternut Squash та такої, поки що, незвичної для України культури, як батат (Sweet Potatoes).16 січня 2018

Когда на полках скандинавских супермаркетов появится украинский лук

Денис Сазонов, CEO компании "Грин Тим", рассказал о сложностях выращивания и хранения овощей в Украине, выходе на рынок Великобритании и перспективах сотрудничества с украинской HoReCa12 травня 2017

Аграрна Еліта України - 2017

Цього року Журнал The Ukrainian Farmer традиційно визначив 100 найкращих аграрних підприємств за результатами роботи 2016 року, серед них - компанія "Грін Тім" в номінації "Нарощення експорту".

5 грудня 2016

Уроки російського ембарго. Підсумки тринадцятої міжнародної конференції «Овочі і фрукти України-2016. Прибуткові рішення».

З 29 листопада по 1 грудня Київ зібрав провідних українських та закордонних учасників плодоовочевого бізнесу в рамках тринадцятої міжнародної конференції «Овочі і фрукти України-2016. Прибуткові рішення».

Як стверджують галузеві експерти, в минулому сезоні виробникам «борщового набору» в Україні вдалося доволі непогано заробити за рахунок рекордно високих цін в період закладки. В підсумку, багато фермерів прийняли рішення збільшити площі практично під усіма овочевими культурами, сподіваючись отримати гарний прибуток і в поточному сезоні.

1 жовтня 2016

Просуваємо бренд Green Team

Вчора, 31 жовтня 2016 р, чищена цибуля поїхала з "Грін Тіму" до Великобританії ось у такому брендованому РЕФі.
Неможливо переоцінити значення брендінгу для реклами продукції та формування іміджу компанії.
Тож просуваємо власний бренд "Green Team".
Відкриваємо світу справжні українські овочі та робимо українську торгову марку впізнаваною на європейському ринку!

1 жовтня 2016

СПРОСТУВАННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Шановні друзі!
Останнім часом деякі електронні видання поширюють недостовірну інформацію про будівництво другої черги овочесховища «Грін Тім» та збільшення обсягів зберігання до 100 тис.тон.
Ця інформація НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.

День Поля на ДНІПРОВСЬКІЙ ПЕРЛИНІ

12 жовтня 2016 р.

Цього разу «Овочева майстерня» від Сингента Україна пройшла не на демонстраційних дослідних ділянках, а на звичайних сільськогосподарських полях «Дніпровської Перлини». Ті, хто не злякався примхливої погоди, отримали багато нової корисної інформації щодо перспективних сортів капусти та методів боротьби з хворобами та шкідниками від провідних спеціалістів «Сингента Україна» Миколи Довгаля та Світлани Чолі.

16 серпня 2016 р

25 брендів Херсонщини

Телеканал «Твій Плюс» розпочав цикл передач «25 брендів Херсонщини», спрямованих на популяризацію інвестиційних переваг Херсонської області. Чергова передача присвячена компанії «Грін Тім», яка на сьогоднішній день є не лише найбільшим багатофункціональним овочесховищем в Україні, але й одним з лідерів овочевого ринку - справжнім брендом аграрної Херсонщини.

Сюжет можна переглянути тут: https://youtu.be/LH3vjFxt4hk

Сезон 2016. Фотозвіт з поля

Липневий фоторепортаж з полів "Дніпровської Перлини": дослідна ділянка з кущами чорниці, які вже добре прижилися. Поле спаржі (Aspáragus). Селера коренева. Гарбузи "Баттернат". Поле з часником (на насіння) майже достигло. Поступово розширюємо асортимент овочів. Експериментуємо з сотрами та адаптуємо до наших південних умов. Ну і традиційні овочі: морква, цибуля, капуста, картопля.
28 червня 2016 р.

На Дніпровській Перлині стартував сезон збирання врожаю 2016

28 червня на полях "Дніпровської Перлини" зібрано та відправлено до торговельної мережі BILLA перші 20 тон картоплі. В поточному році компанія «Грін Тім» розпочала співпрацю з BILLA Україна по реалізації медійного проекту «BILLA GARDENS». Проект має на меті підвищення довіри та лояльності покупців до овочів і фруктів вітчизняного виробництва.
10 червня 2016 р.

Грін Тім на АГРО-2016

10 червня 2016 року в Національному комплексі Експоцентру України (ВДНТ) у рамках XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» відбувся AgTech Forum "На перехресті високих технологій та сільського господарства".
У цій події всеукраїнського масштабу взяли участь власники та керівники відомих аграрних компаній, фермери та приватні землевласники, представники агросервісних та консалтингових компаній, ІТ-компанії, розробники програмного забезпечення, фінансові та страхові компанії.

Фотозвіт. АГРО-2016

13 травня 2016 р.

Аграрна Еліта України

13 травня 2016 року в Національній філармонії (м.Київ) відбулась урочиста церемонія "Аграрна еліта України". Журнал The Ukrainian Farmer визначив 100 найкращих аграрних підприємств за результатами роботи 2015 року, серед них - компанія "Грін Тім" в номінації "Кращий експортер". На фото: Генеральний директор Денис Сазонов та комерційний директор Дмитро Череватов на церемонії вручення нагороди.
Більше фото з церемонії "Аграрна еліта України" можна переглянути на AgroTimes за посиланням

http://www.agrotimes.net/foto/album/agrarna-elita-ukrayini-2016

25 лютого 2016 р.

Світ змінюється. Як змінюється овочевий світ?

25 лютого 2016 року на території овочесховища "Грін Тім" (м. Каховка) відбулась наша традиційна щорічна конференція.

Цього року вона проходила під назвою «Світ змінюється. Як змінюється овочевий світ?»

Учасники переконались: Овочевий світ теж активно змінюється!

Інноваційні антистресові технології для вирощування овочів, озонове середовище - для збереження та транспортування, успішний досвід продажу заморожених українських овочів на зовнішній ринок – усе це є показником якісних позитивних змін на овочевому ринку.

Фотозвіт. Конференція 25 лютого 2016 р.

1 лютого 2016 р.

Анонс. Щорічна конференція «Світ змінюється. Як змінюється овочевий світ?»

25 лютого 2016 року на території овочесховища "Грін Тім" відбудеться традиційна конференція під назвою "Світ змінюєтся. Як змінюється овочевий світ?".
Ми продовжуємо практику проведення щорічних конференцій для виробників овочевої продукції, оскільки ми впевнені, що обмін досвідом та співпраця зміцнює партнерські зв’язки та сприяє успішному розвитку овочевого бізнесу.

21 листопада 2015 р.

Перші п'ять років компанії ''Грін Тім'' на овочевому ринку

11 листопада 2015 року компанія «Грін Тім» відсвяткувала свої перші п'ять років з дня заснування.

П’ять років становлення на непередбачуваному овочевому ринку України, за умов нестабільного політичного та економічного стану в державі, – багато це чи мало? Безумовно, це був довгий і нелегкий шлях становлення бізнесу на непрогнозованому аграрному ринку.

За п’ять років ми набули власного досвіду щодо вимог до якості овочів, які закладаються на зберігання. Оцінили переваги окремих сортів та їх споживчі якості.

22 жовтня 2015 р.

Продукція компанії ''Грін Тім'' отримала сертифікат ISO

Компанія «Грін Тім» успішно пройшла сертифікацію з управління безпечністю харчових продуктів згідно з міжнародним стандартом ISO 22000:2005
ТОВ «Грін Тім» - ведуча компанія з вирощування, оброблення, холодному зберіганню та продажу овочів в Україні, самостійно впровадила систему управління харчовою безпекою в сучасних овочесховищах в Каховці та підтвердила ЇЇ відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до всіх організацій в ланцюгу виробництва та споживання харчових продуктів».
11 вересня 2015 р.

Компанія «Грін Тім» отримала сертифікат GlobalG.A.P.

8 серпня 2015 року Компанія «Грін Тім» отримала сертифікат GlobalG.A.P. на овочеву продукцію власної торгової марки: цибулю, капусту та червоний буряк.
Ми пройшли довгий та кропіткий шлях для отримання сертифікату GlobalG.A.P. (G.A.P.- Good Agricultural Practice).
Cертифікат GlobalG.A.P. - це визнання надійності та якості нашої продукції, можливість постачати овочі до супермаркетів Європи. На сьогоднішній день GlobalG.A.P. працює більш ніж у 100 країнах світу, що відкриває нові можливості для українських виробників.

Введено в експлуатацію новий цех з очистки цибулі

У липні поточного року на території промислової зони компанії «Грін Тім» відбулася значуща подія: введення в експлуатацію нового цеху з очистки цибулі.
Напівавтоматизована сучасна лінія з очистки цибулі відповідає високим європейським стандартам щодо харчової безпеки продукції. Потужність нового виробництва – 10 тонн цибулі за зміну. Ведення в експлуатацію виробничої лінії з очистки цибулі дозволило створити на підприємстві 75 нових робочих місць.
8 травня 2015 р.

Компанія «Грін Тім» - офіційний дистрибутор украинської спаржі «GourmeT з Любимівки»

25 квітня 2015 року в одному з київських магазинів «Good Wine» відбувся незвичайний захід – День фермера, головними учасниками якого стали українські фермери, які виробляють натуральні продукти харчування.
11 квітня 2015 р.

Нові перспективи для Дніпровської Перлини

У поточному сезоні компанія «Грін Тім» розпочинає реализацію проекту з власного вирощування овочів борщового набору. На зрошуваних землях господарства «Дніпровська Перлина» планується вирощувати цибулю, моркву та буряк на площі 50 га.

Провідні спеціалісти компанії мають намір застосувати на практиці передові технології вирощування овочів, призначених для зберігання. Такий досвід дозволить краще зрозуміти проблеми, які виникають в процесі довготривалого зберігання овочів.
4 квітня 2015 р.

Представники потужних насінневих компаній про перспективи поточного сезону: головне - не втрачати оптимізму!

Журнал «Плантатор» у своєму березневому номері розмістив досить просторий оглядовий матеріал щодо підсумків практичної конференції на бізі багатофункіонального овочесховища "Грін Тім".
Особливу увагу автор матеріалу Оксана Руженкова приділила оцінці найближчих перспектив ведучими експертами овочевого ринку, з якими їй вдалося поспілкуватися за час перебування у Каховці.
27 лютого 2015 р.

Херсонська область: великі виробники не планують скорочувати площі під овочевими культурами

Під час щорічної овочевої конференції 19 лютого 2015 р. співробітники компанії "Грін Тім" провели анонімне анкетування серед фермерів щодо перспектив подальшої діяльності та розвитку виробництва овочів.

В опитуванні прийняли участь керівники 45 фермерських господарств (здебільшого представники Херсонської області), які мають у користуванні біля 30 тисяч га ріллі, із них 7,2 тісяч га. - під овочами.

Наші партнери

Контакти

 

ТОВ "Грін Тім", 
Чаплинське шосе, 7
74 800, м. Каховка
Teл.: +380 (552) 44 89 89

Офіс: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ продажу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови використання сайту 

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок