74800, м. Каховка
Чаплинське шосе 7
ТОВ "Грін Тім"
Тел.: (0552) 44 89 89

Офіс:


Відділ продажу:

Наша команда

Генеральний директор

Кінг
Метью
Мет приєднався до Компанії у 2018 році. Він має 16-річний досвід роботи у сільськогосподарській галузі в Європі та СНД. До приходу до Компанії, вiн керував 7500 га овочевим бізнесом, що був спеціалізований на картоплі і інших овочевих культурах.

Фінансовий директор

Ласкаржевський
Владислав
vlaskarzhevsky@green-team.ua 

 

Владислав приєднався до команди Грін Тім навесні 2020 року, має 15-річний всебічний досвід роботи в фінансах структурних компаній, що є лідерами своїх галузей. До приєднання займав позицію Фінансового директора одного з дивізіонів компанії Кернел, провідного у світі та найбільшого в Україні виробника та експортера соняшникової олії. Владислав має доведений успіх у побудові та трансформації фінансових команд та процесів, забезпеченні фінансового партнерства для бізнесу з акцентом на автоматизацію та довгостроковий розвиток.

Операційний директор

Костючок
інна Миколаївна


Костючок Інна – має 14 річний досвід роботи у справі складського господарства та логістики, працювала у міжнародному харчовому бізнесі. Досвід побудування організації логістики з початку діяльності для дистрибуційної компанії, організація роботи розподільчого комплексу, та кросс-докінгу. Має досягнення високих показників з харчової безпеки. Аудитор з харчової безпеки. Численна низка запуску проектів з ефективності в операційній діяльності, та технічного напрямку.

Директор ТОВ Дніпровська Перлина

Маккаллох
Уільям
wmccullough@green-team.ua

Уільям Маккаллох має 20 річний досвід роботи в сфері агровиробництва. Підготовка до агроконтракту в Європі та Україні вже проведена. Управляв аграрними компаніями із земельним банком від 7 000 га до 30 000 га в рамках великого агрохолдингу та нових стартапів.

Має хороші результати по впровадженню автоматизованої системи по управлінню операційними процесами в сільськогосподарському виробництві. Володіє підтвердженим досвідом по підвищенню ефективності і прибутковості агрокомпаній.

Головний бухгалтер

Доценко
Ірина
idotsenko@green-team.ua

Директор з юридичних питань

Мозговий
Артем Вадимович

Директор з якості

Бондаренко
Оксана Вікторівна
obondarenko@greenteam.ua

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок