Контроль якості

Від поля до клієнта

Бізнес компанії «Грін Тім» заснований виключно на європейських принципах. Саме тому відповідність якості продукції найвищим європейським стандартам є для нас одним з пріоритетних питань.
На сьогоднішній день ми розробили та запровадили власні механізми ідентифікації овочевої продукції у відповідності до стандартів Програми Global G.A.P. Отриманий сертифікат Global G.A.P став не лише підтвердженням якості нашої продукції, але й засвідчив високий рівень свідомості та відповідальності перед споживачем.

Виробнича лабораторія

Одним з важливих структурних підрозділів компанії є виробнича лабораторія, основною функцією якої є здійснення контролю якості на всіх етапах постачання, обробки і виробництва продукції.

Під час вхідного контролю здійснюється відбір проб продукції з кожної машини в трьох різних точках. В лабораторії відібрані проби поділяються на фракції за видами браку, зважуються, а отримані показники переводяться у відсотки.

Технологія зберігання

Технологія закладання продукції на зберігання починається за 14 днів до збору врожаю. Команда фахівців розпочинає моніторинг полів майбутніх постачальників, здійснює відбір проб продукції, збирає інформацію відносно проведених обробок. Відібрані зразки продукції направляються для комплексного фітопатологічного дослідження, результати якого дають розуміння того, як продукт себе проявить в процесі підготовки до зберігання і під час зберігання.

Наші партнери

Контакти

 

ТОВ "Грін Тім", 
Чаплинське шосе, 7
74 800, м. Каховка
Teл.: +380 (552) 44 89 89

Офіс: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ продажу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови використання сайту 

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок