Покупцям

Продукція компанії

Компанія "Грін Тім" здійснює вирощування, обробку та холодне зберігання овочів у сучасному овочесховищі, використовуючи найсучасніші технології та передовий міжнародний досвід.

Наше сховище для холодного зберігання овочів є найбільшим в Україні та одним з найпотужніших у Європі і розраховане на 50 тисяч тон одночасного зберігання овочевої продукції. Виробнича зона обладнана голландськими лініями з сортування, доробки та пакування продукції. Інвестори вклали у будівництво складу холодного зберігання овочів більш ніж 40 млн. доларів США.

За п’ять років компанія «Грін Тім» виросла від стартап-бізнесу до лідера ринку послуг зі зберігання, фасування та реалізації продукції власного бренду, яка користуються попитом не лише на внутрішньому ринку України, але й на експортних ринках Середнього Сходу та Європи.

Ми створили власний бренд «Грін Тім», вже добре впізнаваний на ринку. Український споживач може придбати наші овочі у супермаркетах найбільших роздрібних торгових мереж, таких як АТБ, Fozzy, Metro, ЕКО-маркет, «Вопак», «Брусничка», Varus та інші. Цей успіх став можливим завдяки наполегливій праці, спрямованій на збільшення обсягів власного виробництва, покращення якості продукції та відповідального партнерства як на території України, так і за її межами.
Висока якість нашої продукції підтверджена міжнародними сертифікатами

Сертифікат BRC

Міжнародний сертифікат ISO 22000:2005

Міжнародний сертифікат GlobalG.A.P.

Цибуля

Морква

Капуста

Буряк

Цибуля очищена

У липні поточного року на території компанії "Грін Тім" введено в експлуатацію цех з очистки цибулі. Це новий перспективний вид виробничої діяльності для нашої компанії. Чищена цибуля користується високим попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Найвища якість продукції досягається за рахунок поєднання сучасного обладнання та кропіткоїї ручної праці.

Сьогодні у продажу

Наші партнери

Контакти

 

ТОВ "Грін Тім", 
Чаплинське шосе, 7
74 800, м. Каховка
Teл.: +380 (552) 44 89 89

Офіс: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ продажу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови використання сайту 

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок