Наша продукція


Компанія "Грін Тім" здійснює вирощування, обробку та холодне зберігання овочів у сучасному овочесховищі, використовуючи найсучасніші технології та передовий міжнародний досвід.
Наше овочесховище є найбільшим в Україні та одним з найпотужніших у Європі і розраховане на 50 тисяч тон одночасного зберігання овочевої продукції. Виробнича зона обладнана голландськими та німецькими лініями з сортування, доробки та пакування продукції. Інвестори вклали у будівництво складу холодного зберігання овочів більш ніж 40 млн. доларів США.
Компанія обрала Каховку для будівництва потужного овочесховища, враховуючи численні переваги унікального регіону:
- родючі грунти;
- наявність чистої, якісної води для поливу завдяки одній з найпотужніших систем зрошення у світі;
- велика кількість успішних фермерів, які мають значний досвід вирощування овочві за сучасними європейськими технологіями та стандартами.
Пріоритетним для нас є вирощування овочів борщового набору - ЦИБУЛІ, МОРКВИ, КАПУСТИ, БУРЯКУ - на угіддях власного господарства, яке розташоване на благодатній Херсонській землі. З кожним роком ми збільшуємо обсяги виробництва якісних українських овочів та нарощуємо експортний потенціал.
Усі наші овочі ми вирощуємо на ретельно відібраному високоякісному насіннєвому матеріалі від кращих міжнародних виробників, використовуючи світовий досвід провідних постачальників сільськогосподарської техніки та обладнання, які забезпечують нас сучасними випробуваними технологіями.
В нашій компанії діє система менеджменту якості, заснована на принципах НАССР.
У липні 2015 року наша продукція успішно пройшла сертифікаційний аудит за стандартом (ISO) 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга».

28 серпня 2015 року Компанія «Грін Тім» отримала сертифікат GlobalG.A.P. на овочеву продукцію власної торгової марки: цибулю, капусту та червоний буряк, вирощені на землях власного фермерського господарства «Дніпровська Перлина».
Сертифікат Global G.A.P не лише підтверджує виконання виробником усіх норм та правил виробництва продукції, а й засвідчує високий рівень свідомості та відповідальності перед споживачем.
Впровадження в Компанії системи НАССР є важливим інструментом застосування структурованого підходу до контролю попередньо ідентифікованих небезпечних чинників – критичних контрольних точок. Система НАССР забезпечує добросовісне виконання виробничої, сільськогосподарської практики шляхом ідентифікації небезпечних чинників, їх контролю і забезпеченню простежування якості продукції протягом усього ланцюга виробництва - від поля, постачальників сировини і необхідних матеріалів до реалізації готової продукції.
Доказами нашої якісної роботи є відзнаки від провідних міжнародних органів з сертифікації, успішно пройдені аудити європейських компаній, яким ми постачаємо нашу продукцію.
В компанії "Грін Тім" працює команда професіоналів, які мають колосальний досвід роботи з овочами як в Україні, так і за її межами.

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок