П'ятниця, 10 липня 2015 03:56

Від поля до клієнта

Наприкінці ХХ сторіччя у Європі гостро постала проблема безпеки продуктів. Для захисту споживача та безпечного виробництва продуктів харчування уряди багатьох країн світу запровадити серію стандартів для підприємств харчової промисловості, які спрямовані на системний контроль якості на всіх етапах виробництва. У 1947 році був заснований координуючий орган - Міжнародна Організація зі Стандартизації (ISO), метою діяльності якої є ратифікація стандартів, розроблених спільними зусиллями делегатів від різних країн.
 
Та сама проблема виникла і у власників мереж роздрібної торгівлі для продуктів первинного виробництва, які включають продукти рослинного походження. Таким чином була започаткована Програма Global G.A.P. (Good Agricultural Practice) - єдиний інтегрований стандарт для первинної продукції. Його головною відмінністю від інших є те, що оцінюється безпека всього циклу вирощування, починаючи від посівного матеріалу і закінчуючи отриманням кінцевих продуктів. Вся продукція перевіряється на вміст залишків пестицидів і агрохімікатів тільки в сертифікованих європейських лабораторіях згідно з ISO 17025.
  
Оскільки бізнес компанії «Грін Тім» заснований на європейських принципах, то відповідність якості продукції найвищим європейським стандартам є для нас одним з пріоритетних питань.
 
На сьогоднішній день ми розробили та запровадили власні механізми ідентифікації продукції, засновані на європейських стандартах. Ми здатні ідентифікувати від кого надійшла сировина і матеріали, який шлях вони пройшли під час виробництва, кому, куди і коли були реалізовані, яким автотранспортом доставлені до місця реалізації. Ця процедура опирається на підхід «крок назад - крок вперед» що означає наступне: підприємство має систему, яка дозволяє ідентифікувати безпосереднього постачальника сировини і матеріалів та безпосереднього замовника готової продукції. 
 
Ми здатні ідентифікувати будь-яку партію продукції на будь-якому етапі виробництва або реалізації.
 
Наша компанія пройшла ряд змін і удосконалень в процесі розробки і впровадження системи менеджменту якості, заснованої на принципах НАССР. Нашою ціллю, як виробника високоякісної продукції, ми бачили отримання відповідного сертифікату, і 18 липня 2015 року наша продукція успішно пройшла сертифікаційний аудит за стандартом (ISO) 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга».
 
28 серпня 2015 року Компанія «Грін Тім» отримала сертифікат GlobalG.A.P. на овочеву продукцію власної торгової марки: цибулю, капусту та червоний буряк, вирощені на землях власного фермерського господарства «Дніпровська Перлина».  
  
Процес сертифікації передбачає повний контроль над технологією вирощування. Об’єктами сертифікації є:
 
• ґрунт,
• насіння,
• система добрива,

• система інтегрованого захисту рослин,
• збирання продукції,
• доробка після збирання,
• зберігання продукції,
• кваліфікація персоналу,
• техніка безпеки та охорона праці;
• стан техніки,
• відстежування продукції,
• охорона навколишнього середовища.

 
Отримання сертифікату Global G.A.P – це визнання досягнень господарства «Дніпровської Перлини», яке впроваджує найкращі сільськогосподарські практики для вирощування якісних херсонських овочів. Сертифікат гарантує українському і європейському споживачу безпечність продукції бренду «Грін Тім». 
   
Сертифікат Global G.A.P не лише підтверджує виконання виробником усіх норм та правил виробництва продукції, а й засвідчує високий рівень свідомості та відповідальності перед споживачем.
 
Впровадження в Компанії системи НАССР є важливим інструментом застосування структурованого підходу до контролю попередньо ідентифікованих небезпечних чинників – критичних контрольних точок.
 
Система НАССР забезпечує добросовісне виконання виробничої, сільськогосподарської практики шляхом ідентифікації небезпечних чинників, їх контролю і забезпеченню простежування якості продукції протягом усього ланцюга виробництва - від поля, постачальників сировини і необхідних матеріалів до реалізації готової продукції.

Доказами нашої якісної роботи є відзнаки від провідних міжнародних органів з сертифікації, успішно пройдені аудити європейських компаній, яким ми постачаємо нашу продукцію.
 

  Ми прагнемо бути досконалими!

Останнє редагування Середа, 11 листопада 2015 10:03

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок