Неділя, 15 листопада 2015 18:48

''Дніпровська Перлина"

Ключову роль у реалізації Стратегії розвитку бізнесу компанія "Грін Тім" покладає на нарощування власного потенціалу виробництва якісних овочів на землях господарства "Дніпровська Перлина".  

Землі ПРаТ «Дніпровської Перлини» (1200 га) розташовані на півдні України в Херсонській області, на півночі від р. Дніпро, в 47 км від Каховки. На цей час для вирощування овочів на зрошенні використовується 455 га земель, але потенціал для розширення поливних угідь – ще 650 гектарів неполивних земель.
 
Значною перевагою «Дніпровської Перлини» є власна система зрошення та незалежне джерело води. Насосна станція (2009 р.) постачає воду безпосередньо з Дніпра. Три насоси з сумарною потужністю 1850 м³ на годину. Вода подається по пластиковим трубам довжиною 4 км на вісім гідрантів.

Технічна інфраструктура господарства: склади для добрив, овочесховище для охолодження та тимчасового зберігання продукції, автомайстерня, житлові приміщення для обслуговуючого персоналу на 150 осіб – здатна повністю забезпечити повний цикл якісного технологічного процесу протягом календарного року.

Господарство «Дніпровська Перлина» має унікальні можливості для вирощування широкого спектру високоякісних культур, у тому числі ранніх, завдяки легким ґрунтам та сприятливому клімату. Поєднання можливостей виробника («Дніпровської Перлини») з досвідом ведучого регіонального гравця («Грін Тім») створює надійний безперервний ланцюжок постачання якісних овочів на внутрішній та зовнішній ринки. 
 
Компанія «Грін Тім» має амбітні плани розвитку, які носять комплексний характер та передбачають не лише розширення овочесховища, а, насамперед, - впровадження сучасного досвіду, знань, агротехнологій для власного вирощування традиційного овочевого набору на землях "Дніпровської Перлини". Розширення власного виробництва планується здійснювати щляхом впровадження передових світових практик шляхом створення Центру передового досвіду для реалізації кращих практик овочівництва з механічного збирання на півдні України.
  
В перспективі маємо наміри щодо поступового розширення звичного асортименту овочів за рахунок таких, поки що не дуже поширених, як цибуля-порей, спаржа, селера.
 
В поточному році бізнес-плани підприємства щодо нарощування обсягів вирощування овочів з застосуванням зрошування успішно реалізовані. Успішна практика вирощування на власних землях не лише спонукає нас до нарощування власного виробничого потенціалу, а й відкриває нові можливості для співпраці з фермерами Херсонської області та України.
 
Це реальна можливість для створення ефективного аграрного кластеру в овочівництві, який здатний забезпечити високу конкурентоспроможність українських овочів на світовому ринку.     Саме на базі "Дніпровської Перлини" та "Грін Тіму" можливо реалізувати кластерний підхід, як успішний інструмент бізнесу, який відкриє нові можливості для зростання.
 
Власне вирощування надає суттєві переваги для створення довгострокових проектів для досягнення стратегічних цілей:

       • використання та підготовка якісного насінневого матеріалу;
       • запровадження спільних технологій;
       • сприятливі умови для запровадження Системи управління якістю;
       • підготовка кваліфікованих кадрів з практичним досвідом роботи;
       • можливість нарощування обсягів продукції високої якості;
       • збільшення обсягів експорту.

Першим результатом реалізації Проекту власного вирощування стало отримання сертифікату GlobalG.A.P. на овочеву продукцію, вирощену на землях "Дніпровської Перлини": цибулю, капусту та червоний буряк. 

Cертифікат GlobalG.A.P. - це визнання надійності та якості нашої продукції, можливість постачати овочі до супермаркетів Європи. На сьогоднішній день GlobalG.A.P. працює більш ніж у 100 країнах світу, що відкриває нові можливості для українських виробників.


Отриманий сертифікат GlobalG.A.P свідчить про те, що продукція бренду «Грін Тім» вирощена на безпечних ділянках, для працівників створено відповідні умови праці, утилізація відходів відбувається за стандартами, внесення пестицидів та добрив здійснюється за європейськими правилами і нормами, не порушується біологічне середовище. Тобто, стандарти GlobalG.A.P. спрямовані не лише на забезпечення кінцевого споживача якісною продукцією, яка не шкодить здоров’ю, але й на захист навколишнього середовища.

 

Останнє редагування П'ятниця, 20 листопада 2015 12:55

Медіа

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок