Четвер, 30 липня 2015 10:21

Історія компаніїКомпанія «Грін Тім» розпочала свою діяльність у 2010 році як багатофункціональне овочесховище, вертикально інтегроване у структуру розвиненого агропромислового комплексу Херсонської області.  Наше сховище для холодного зберігання овочів є найбільшим в Україні та одним з найпотужніших у Європі і розраховане на 50 000 тон одночасного зберігання овочевої продукції. Виробнича зона обладнана сучасними лініями з сортування, доробки та пакування продукції.  Інвестори вклали у будівництво  складу холодного зберігання овочів більш ніж  40 млн. доларів США. 
 
Будівництво сучасного холодного комплексу зі зберігання та доробки овочів борщового набору має свою передісторію. Херсонська область - традиційно аграрний регіон України, де збирають найбільші за обсягами врожаї цибулі, моркви та капусти. Потенціал регіону має унікальні можливості для зростання: родючі землі, одну з найбільших меліоративних систем у світі та багаторічний досвід вирощування овочевої продукції численними успішними фермерськими господарствами. Але цей потенціал був істотно обмежений відсутністю умов для довготривалого зберігання овочевої продукції.
  
Актуальність проекту була зумовлена:
 
 • необхідністю збереження врожаю,
 • поліпшенням якості продукції, що пропонується споживачеві,
 • створенням умов для контролю щодо відповідності продукції вимогам стандартів,
 • необхідністю запровадження доробки та сортування продукції перед надходженням її на ринок,
 • забезпечення споживача вітчизняними овочами протягом року.

Саме тому місто Каховка – географічний та виробничий центр Херсонської області - було обрано інвесторами для будівництва одного з найбільших овочесховищ в Європі.
У 2010 році було введено в експлуатацію першу чергу багатофункціонального овочесховища потужністю 50 тис. тон для зберігання та доробки цибулі, моркви, капусти, буряків, картоплі тощо. Сховище складається з трьох блоків, що устатковані окремими холодильними системами потужністю 1,5 МВт. Кожен блок розділено на 5 холодильних камер. 
Технологія зберігання, монтаж і налаштування холодильного обладнання виконано провідними голландськими і німецькими виробниками. Овочі зберігаються в спеціальних контейнерах «голландського» типу, які виготовлені з якісної карпатської сосни з використанням оцинкованих з’єднувальних матеріалів, мають високий ступінь продування, і застосовуються для багаторівневого зберігання.
 
Вже восени 2011 року компанія «Грін Тім» стрімко увійшла на український ринок свіжих овочів як перспективний гравець.
Будівництво потужного багатофункціонального сучасного овочесховища відкрило нові перспективи для сільгоспвиробників:
• З’явилась реальна можливість для збільшення обсягів виробництва овочів, мінімізації та диверсифікації ризиків; 
• Виробники овочевої продукції відтепер мають можливість отримати повний спектр логістичних послуг: контроль якості, зберігання, доробка, сортування, пакування овочів та ін;
• Компанія надає не лише послуги зі зберігання та доробки овочів, а й логістичні послуги з доставки та реалізації товару мережам супермаркетів під власною ТМ «Грін Тім»;
• Компанія «Грін Тім» розробила та запровадила в практику принципово нові для українських фермерів концепції співробітництва, які надають виробникам овочів інструментарій для управління ризиками. 
 
За п’ять років компанія «Грін Тім» виросла від стартап-бізнесу до лідера ринку послуг зі зберігання, фасування та реалізації продукції власного бренду, яка користуються попитом не лише на внутрішньому ринку України, але й на експортних ринках Середнього Сходу та Європи.
 
Ми створили власний бренд «Грін Тім», вже добре впізнаваний на ринку. Український споживач може придбати наші овочі у супермаркетах найбільших роздрібних торгових мереж, таких як АТБ, Fozzy, Metro, ЕКО-маркет, «Вопак», «Брусничка», Varus та інші. Цей успіх став можливим завдяки наполегливій праці, сфокусованій на покращенні якості продукції та розширенні відповідального партнерства як на території України, так і за її межами. 
З року в рік ми продовжуємо нарощувати обсяги виробництва, зберігання та продажу овочевої продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, поступово розширюючи асортимент якісних херсонських овочів.
Компанія «Грін Тім» продовжує працювати над вдосконаленням та розвитком бізнесу, який заснований на тісній співпраці з фермерами та клієнтами, з метою:
 
• забезпечення довгострокового зберігання високоякісної плодоовочевої продукції для подальшої реалізації через торгівельні мережі кінцевому споживачу;
• покращення гарантованої якості продуктів харчування;
• оптимізації руху продукції на шляху від виробника до кінцевого споживача;
• нарощування експортного потенціалу;
• забезпечення українського споживача свіжими, відбірними херсонськими овочами.
 
Наша адреса:
Україна, 74800, м. Каховка,
Чаплинське шосе, 7
Тел: +38(0552) 44 89 89
Останнє редагування Понеділок, 17 вересня 2018 11:31

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок