Фермерам

Ключовим напрямом діяльності компанії "Грін Тім" є продаж овочевої продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках. Реалізацію овочевої продукції на внутрішньому ринку ми здійснюємо через великі торговельні мережі, такі як "Метро", "Варус", "Білла", використовуючи при цьому власні налагоджені канали збуту.
Компанія "Грін Тім" запрошує до співпраці фермерів, які вміють вирощувати якісну продукцію, але не хочуть витрачати час та сили на пошук клієнтів, процедури доробки, відвантаження та реалізації продукції.
Ми маємо необхідні технічні можливості та успішний досвід реалізації овочевої продукції через найпотужніші торговельні мережі України. За п'ять років нашої діяльності бренд "Грін Тім" став добре відомим і впізнаваним ни ринку свіжих овочів.

Переробка і пакування

Спеціальні сучасні технологічні лінії забезпечують процеси полірування, сортування, калібрування та пакування для цибулі, моркви, буряку і картоплі. Обладнання було ретельно підібране та налагоджене голландськими, німецькими та данськими компаніями. Лінії калібрують та сортують продукцію за діаметром та довжиною, мають функцію мийки та полірування моркви.

Охолодження і зберігання овочів

Місткість нашого овочесховища для холодного зберігання - 50 000 тонн, ємність - 180 000 м³.
Стіни будівлі виконані з високоякісних термостійких панелей. Овочесховище розділене на три блоки, кожен блок має окрему холодильну установку потужністю 1,5 МВт. Для зручного та раціонального розміщення різних видів продукції кожен блок розділений на 5 окремих холодильних камер.
Зберігання овочів здійснюється в стандартних контейнерах ємністю 1-1,2 т.

Комерційні пропозиції

Звичайну помісячне зберігання:

•  Мінімальний обсяг зберігання – 100 контейнері

•  Мінімальний строк зберігання – 6 місяців;
 
• 100% попередня оплата за перший місяць зберігання.

 

Виробництво контейнерів

Для забезпечення ідеальних умов зберігання овочів, компанія "Грін Тім" налагодила виробницто дерев'яних контейнерів за європейськими стандартами на власних потужностях.
Наші дерев'яні контейнери виготовлені з високоякісної карпатської ялини. Основа ящика зміцнена дошками з твердих порід деревини (дуб і акація) для більшої стійкості до ударів від вил навантажувачів. Конструкція контейнерів відрізняється високою якостю збірки та естетичного виконання, що дозволяє використовувати ящики для багаторівневого зберігання (до 8 ярусів).

Наші партнери

Контакти

 

ТОВ "Грін Тім", 
Чаплинське шосе, 7
74 800, м. Каховка
Teл.: +380 (552) 44 89 89

Офіс: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ продажу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови використання сайту 

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок