Середа, 17 травня 2017 14:01

Аграрна Еліта України - 2017

Цього року Журнал The Ukrainian Farmer традиційно визначив 100 найкращих аграрних підприємств за результатами роботи 2016 року, серед них - компанія "Грін Тім" в номінації "Нарощення експорту".

Компанія «Грін Тім» з самого початку мала амбітну мету: бути не просто найбільшим овочесховищем, а стати сучасним логістичним центром, провідним вертикально інтегрованим виробником і трейдером на внутрішньому і міжнародному ринках, ефективно використовуючи власний сільськогосподарський потенціал і активи компанії.

У 2016 у загальних обсягах експортованої української цибулі доля «Грін Тіму» досягла 9%.  В основному експорт чищеної цибулі здійснювався до Великобританії, і вже у 2017 році ми плануємо збільшити його у 2-3 рази, вдосконаливши доробку овочевої продукції, запровадити нарізку, шинкування, вакуумізацію тощо.

Основним своїм досягненням у 2016 році ми вважаємо впровадження на виробництві системи контролю за якістю та безпекою продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів: сертифікація за стандартами  ISO 22000:2005, GlobalG.A.P., BRS (British Retail Consortium). Це універсальні інструменти, що забезпечують доступ продукції до провідних переробників і ритейлерів європейського ринку. Імпортери орієнтуються на надійних партнерів, які здатні забезпечити стабільність постачань та якість продукції. Саме тому наш пріоритет – якість. Якість овочів, упакування, логістики.

Фахівці компанії ведуть пошук нових партнерів для розширення географії збуту, зокрема в азіатські та скандинавські країни.

На фото: HR-директор компанії «Грін Тім» Наталія Таранишина на офіційній церемонії вручення нагороди «Аграрна Еліта України -2017».

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок