Понеділок, 31 жовтня 2016 20:32

Спростування недостовірної інформації

Шановні друзі!

Останнім часом деякі електронні видання поширюють недостовірну інформацію про будівництво  другої черги  овочесховища «Грін Тім» та збільшення обсягів зберігання до 100 тис.тон.

Ця інформація НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ. 

Компанія «Грін Тім» проводить відкриту інформаційну політику, про всі свої здобутки та плани ми інформуємо громадськість на нашому сайті та на сторінці ФБ.  Ми розвиваємось та нарощуємо виробничий потенціал, розширюємо площі під власним вирощуванням та збільшуємо обсяги експорту. 

Просимо Вас, наших колег та інформаційних партнерів, перш ніж передруковувати та поширювати будь-яку інформацію, - перевірте її достовірність!  Зайдіть на наш офіційний сайт http://www.greenteam.ua ,  на сторінку ФБ https://www.facebook.com/greenteam.ua , або зв’яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті.

Ми завжди будемо раді надати вичерпну достовірну інформацію з будь-яких питань, які стосуються діяльності нашої компанії.

З повагою,

Генеральний директор «Грін Тім»                                                                                             Денис Сазонов                                                                                                                                                                                

Останнє редагування Вівторок, 01 листопада 2016 14:46

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок