Понеділок, 17 жовтня 2016 22:04

День Поля на "Дніпровській Перлині"


12 жовтня 2016 р.
Цього разу «Овочева майстерня» від Sуngenta пройшла не на демонстраційних дослідних ділянках, а на звичайних сільськогосподарських полях «Дніпровської Перлини». 
 
Ті, хто не злякався примхів погоди, отримали багато нової корисної інформації щодо перспективних сортів капусти та методів боротьби з хворобами та шкідниками від провідних спеціалістів «Сингента Україна» Миколи Довгаля та Світлани Чолі.
 

Цікаво було дізнатися, що гібриди капусти компанії «Сингента» зберігаються понад 8 місяців і навіть по завершенні цього терміну мають досить високі показники виходу товарної продукції на ринок.  Таких показників можна досягти саме завдяки правильному вибору гібридів капусти і систем захисту, дотриманню технології її зберігання та контролю показників якості й лежкості, а також операційному контролю параметрів зберігання. У важливості останнього гості переконалися під час «Овочевої Майстерні», адже саме «Грін Тім» є найбільшою компанією в Україні з одним із найпотужніших у Європі сховищем для холодного зберігання овочів, виробнича зона якого обладнана сучасними лініями з сортування, доробки і пакування продукції.

Генеральний директор ТОВ «Грін Тім» Denis Sazonov розповів учасникам заходу про сучасні тенденції в реалізації овочів борщового набору та ключові елементи конкурентоспроможності на внутрішньому й зовнішньому ринках, а провідні спеціалісти департаменту якості зупинились на особливостях технології зберігання капусти білоголової в господарстві.

У свою чергу, фахівці компанії «Сингента» розповіли про особливості вибору засобів захисту капусти від шкідників, хвороб та бур’янів і акцентували увагу на ефективності застосування ЗЗР у залежності від режимів роботи та якості налаштування обприскувачів. На останок відвідувачі заходу  дізнались про те, якими саме повинні бути стандарти якості овочевої продукції для реалізації в мережі магазинів METRO.

Гостей заходу зігрівав не лише гостинний прийом, продуманий до дрібниць, але й гарячий чай, кава та духмяний глінтвейн.

Щиро дякуємо нашим партнерам Сингента Україна!

 

 

 


 

 

 

Останнє редагування Вівторок, 18 жовтня 2016 13:48

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок