Вівторок, 14 червня 2016 02:10

"Грін Тім" на АГРО-2016


10 червня 2016 року в Національному комплексі Експоцентру України (ВДНТ) у рамках XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» відбувся AgTech Forum "На перехресті високих технологій та сільського господарства".
 
У цій події всеукраїнського масштабу взяли участь власники та керівники відомих аграрних компаній, фермери та приватні землевласники, представники агросервісних та консалтингових компаній, ІТ-компанії, розробники програмного забезпечення, фінансові та страхові компанії.
 
Церемонію відкриття формуму провели Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції та Ніколя Перен, радник з питань сільського господарства посольства Франції в Україні. 
 
Мета форуму - ознайомити аграріїв з сучасними технологіями, що допоможуть сільгоспвиробникам вийти на новий рівень продуктивності. 
 
Досвідчені спікери ознайомили аудиторію з новими українськими проектами та високотехнологічними продуктами; розповіли, як можна більше заробляти та більш ефективно використовувати ресурси.  
 
Доповідь Генерального директора Дениса Сазонова була присвячена застосуванню сучасних технологій для довготривалого зберігання продукції на овочесховищі "Грін Тім", а також власному досвіду розбудови та інтеграції окремого бізнес-проекту в структуру вітчизняного та європейського ринку. 
Останнє редагування Понеділок, 11 липня 2016 08:45

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок