П'ятниця, 20 травня 2016 03:03

Аграрна Еліта України

13 травня 2016 року в Національній філармонії (м.Київ) відбулась урочиста церемонія "Аграрна еліта України". Журнал The Ukrainian Farmer визначив 100 найкращих аграрних підприємств за результатами роботи 2015 року, серед них - компанія "Грін Тім" в номінації "Нарощення експорту". 

За останні роки наше підприємство змінило вектор збуту й вийшло з вітчизняною продукцією на європейський ринок, зокрема в Польщу та Великобританію. З 2015 року ми зосередились на розвитку власної сировинної бази – дочірньому підприємстві «Дніпровська Перлина» та просуванні на ринок інноваційних продуктів, таких як цибуля очищена.

Компанія реалізовує відкалібровану, дороблену (очищену та розфасовану) продукцію під власною маркою «Грін Тім» на внутрішньому ринку – мережам супермаркетів «АТБ»,  Billa, «Варус» та інші; на зовнішньому – Польщі, Великобританії, Німеччині. Фахівці нашої компанії відвідують численні закордонні виставки з метою розширення географії збуту. Зокрема в бік азіатських і скандинавських країн.

Наші найближчі плани – збільшити обсяг виробництва та закупівлі продукції для нарощування обсягів експорту на 50%. На власній сировинній базі – «Дніпровській Перлині» - й надалі триватиме введення в обіг цілинних земельних ділянок, який досягне 500 га. Експериментуємо з вирощуванням інноваційних овочевих культур: селери, батату, спаржі, гарбузів. В поточному році закладено ділянку лохини садової.

На фото: Генеральний директор Денис Сазонов та комерційний директор Дмитро Череватов на церемонії вручення нагороди. 


Більше фото з церемонії "Аграрна еліта України" можна переглянути на AgroTimes за посиланням  

http://www.agrotimes.net/foto/album/agrarna-elita-ukrayini-2016

Останнє редагування Понеділок, 30 травня 2016 12:05

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок