Вівторок, 01 березня 2016 00:13

Світ змінюється. Як змінюється овочевий світ?

Наша щорічна конференція відбулася!

Цього року вона проходила під назвою «Світ змінюється. Як змінюється овочевий світ?»

Учасники переконались: Овочевий світ теж активно змінюється!

Інноваційні антистресові технологій для овочів, озонове середовище - для збереження та транспортування,  успішний досвід продажу заморожених українських  овочів на зовнішній ринок – усе це є показником якісних позитивних змін на овочевому ринку.

У конференції взяли участь майже 100 осіб, які  представляли фермерські господарства регіону. 25 всесвітньо відомих компаній-постачальників демонстрували на спеціалізованій виставці  широкий асортимент  насіннєвого матеріалу та засобів захисту рослин.
 
Загалом більше ніж 160 осіб прийняли участь у конференції цього року. Серед гостей та інформаційних спонсорів: представники проекту  «АПК-інформ: овочі і фрукти»; журналісти інформаційного партнера конференції журналу «Плантатор», журналів «Овочі та фрукти», «Овочівництво» та місцевих ЗМІ; викладачі та студенти-випускники Таврійського державного агротехнологічного університету.  
 
Спікерами цьогорічної конференції були як наші місцеві спеціалісти з вирощування овочів, так і представники знаних в Україні виробничих компаній, які успішно застосовують на практиці нові підходи та принципи диверсифікації аграрного виробництва.
Усі, без виключення, презентації були інформативними та цікавими.
Досвідом вирощування овочів в екстремальних умовах минулого року поділився головний аргоном «Дніпровської Перлини»  Віктор Руденко. Результати антистресової програми, яка була застосована Віктором після зливових дощів та буревію, просто вразили аудиторію фермерів!  
 
Директор з якості Оксана Бондаренко докладно зупинилась на основних хворобах овочів  та системних заходах, які застосовуються для постійного контролю за станом овочів при зберіганні в контрольованому середовищі. Системний контроль дозволяє оперативно реагувати на будь-які найменші зміни в якості продукції та приймати правильні рішення. 
    
Аудитор компанії «Грін Тім» Наталія Корінь в доступній та дотепній формі (наскільки це можливо в умовах складного діючого законодавства) ознайомила аудиторію з основними змінами  в податковому законодавстві та порадила керівникам цінувати та плекати своїх бухгалтерів. Бо саме від їх досвіду та сумлінності в значній мірі залежить, чи зможе ваше підприємство оптимізувати витрати - уникнути зайвих платежів та санкцій.  
 
Логістика, а тим більше експорт овочів та фруктів неможливий без відповідної упаковки. Саме про міжнародні стандарти пакувальної тари для овочів та фруктів розповів Олександр Анісімов - засновник підприємства Vital Trade, яке займається виробництвом клеєної тари та має свої представництва не лише в України, а також у Польщі та Молдові.
 
Велику зацікавленість викликала презентація Вакульчак Мар’яни (компанія «Харвест-Трейд»), яка поділилась власним досвідом входження української замороженої продукції на європейський ринок. Заморожена цибуля, морква, гарбуз, фрукти та ягоди поділяються за сортами (класами): від 1-го класу з кубиком 1 см до дрібної фракції (крихта). Відносно молода компанія «Харвест-Трейд» (заснована у 2014 р.) довела, що за умови вмілого маркетингу -  Продається ВСЕ!
 
  
Представник Української Асоціації Виробників Картоплі Дмитро Зінченко ознайомив фермерів з новими високопродуктивними сортами картоплі.
 
Сергій Пугач, начальник відділу технологій Харківського фізико-технічного інституту,  розповів про новітні розробки щодо виробництва промислових озонаторів та систем озонування для овочесховищ та успішні практики їх застосування не лише при зберіганні в камерах овочесховищ, але й  про ефективне застосування озонаторів при транспортуванні овочів та фруктів морським та автомобільним транспортом.
  
Після завершення пленарної частини відбувся благочинний аукціон, про який докладніше розповімо в наступній публікації. 
 
Завершилась конференція екскурсією по виробництву, традиційною брейк-кавою та неформальним спілкуванням учасників.
 
Останнє редагування Вівторок, 01 березня 2016 10:26

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок