Середа, 03 лютого 2016 19:45

Анонс: щорічна конференція «Світ змінюється. Як змінюється овочевий світ?»

25 лютого 2016 року компанія "Грін Тім" проводить традиційну щорічну овочеву конференцію під назвою "Світ змінюється. Як змінюється ОВОЧЕВИЙ СВІТ?".  
 
Ми продовжуємо практику проведення щорічних конференцій для виробників овочевої продукції, оскільки впевнені, що обмін досвідом та співпраця зміцнює партнерські зв’язки та сприяє успішному розвитку овочевого бізнесу. 
 
Тематика конференції поточного року обрана не випадково. Суттєві зміни геополітичної ситуації, ринкової структури, законодавства та податкової політики примушують шукати нові підходи в організації аграрного бізнесу та нові можливості для диверсифікації аграрного виробництва.   
 
Програма конференції орієнтована на поширення власного досвіду вирощування та доробки овочів, яким поділяться провідні виробники овочів в Україні, а також на особливості діяльності аграрного бізнесу за умови змін діючого законодавства та податкової політики.
 
В роботі конференції візьмуть участь фермери Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської області, постачальники насіння, засобів захисту рослин та технічного обладнання для сільгоспвиробників, експерти овочевого ринку та спеціалісти з питань податкової політики.
 
З питань стосовно організації та участі у конференції просимо звертатися до координатора проекту:
 
   Карасевич Наталя, тел. 050 44 22 385,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Останнє редагування Вівторок, 09 лютого 2016 13:54

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок