Субота, 21 листопада 2015 20:21

Перші п'ять років компанії "Грін Тім" на овочевому ринку

11 листопада 2015 року компанія «Грін Тім» відсвяткувала свої перші п'ять років з дня заснування.

П’ять років становлення на непередбачуваному овочевому ринку України, за умов нестабільного політичного та економічного стану в державі, – багато це чи мало? Безумовно, це був довгий і нелегкий шлях становлення бізнесу на непрогнозованому аграрному ринку.  

За п’ять років ми набули власного досвіду щодо вимог до якості овочів, які закладаються на зберігання. Оцінили переваги окремих сортів та їх споживчі якості. 

Налагодили тісну співпрацю з місцевими фермерами та всеукраїнськими торговельними мережами. Всього лише за п’ять років  наша компанія виросла від стартап бізнесу до лідера на ринку свіжих овочів.  Сьогодні нашими партнерами є  великі фермерські господарства Херсонщини та потужні торговельні мережі, такі як АТБ-маркет, BILLA, METRO.

Ми навчились не лише зберігати овочі, а й вирощувати їх на землях власного фермерського господарства.  Якщо на початку своєї діяльності наше овочесховище потужністю 50 тисяч тон ледь заповнювалось на 30% (з причини низької якості овочевої продукції, непридатної для довготривалого збереження), то зараз усі камери на 100% заповнені якісною овочевою продукцією від місцевого виробника. 

Команда нашої компанії знаходиться в постійному пошуку нових можливостей та бізнес-ідей.

Нам порівняно швидко вдалося переорієнтувати свій бізнес з втраченого російського ринку на європейський. Українська цибуля поступово завойовує прихильність вибагливого європейського споживача.

В поточному році компанією «Грін Тім» впроваджено в життя проект з виробництва очищеної цибулі, яка успішно експортується до Англії. Ми активно просуваємо на світовий ринок продукцію вітчизняного виробництва та зміцнюємо свої позиції.

Продовжуємо нарощувати потужності власного вирощування овочів. Це, переважно  - цибуля, морква та капуста білоголова. Експериментуємо з різними сортами, в тому числі з брюссельською та савойською капустою, які ще мало поширені на українському овочевому ринку.  Використовуємо лише високоякісне насіння, з якого вирощуємо розсаду для висадки у відкритий ґрунт на полях «Дніпровської Перлини». 

Саме тому для святкування ми обрали власне обійстя рідної «Дніпровської Перлини». Свято організували своїми силами: з овочів, вирощених у власному господарстві, приготували борщ та тушковану капусту.  Поки готувався обід, наша дружна команда встигла висадити фруктові дерева на пустирі біля Їдальні.  Так, - весело і з користю, - ми відсвяткували свій перший ювілей!  

Фотозвіт про святкування 5-річного ювілею з «Дніпровської Перлини» дивіться на https://www.facebook.com/greenteam.ua/ 

 

Останнє редагування Понеділок, 23 листопада 2015 13:28

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок