Субота, 12 вересня 2015 06:06

Компанія «Грін Тім» отримала сертифікат GlobalG.A.P.

28 серпня 2015 року Компанія «Грін Тім» отримала сертифікат GlobalG.A.P. на овочеву продукцію власної торгової марки: цибулю, капусту та червоний буряк.
 
Ми пройшли довгий та кропіткий шлях для отримання сертифікату GlobalG.A.P. (G.A.P.- Good Agricultural Practice). 
 
Cертифікат GlobalG.A.P. - це визнання надійності та якості нашої продукції, можливість постачати овочі до супермаркетів Європи. На сьогоднішній день GlobalG.A.P. працює більш ніж у 100 країнах світу, що відкриває нові можливості для українських виробників.
 
Отриманий сертифікат GlobalG.A.P свідчить про те, що продукція бренду «Грін Тім» вирощена на безпечних ділянках, для працівників створено відповідні умови праці, утилізація відходів відбувається за стандартами, внесення пестицидів та добрив здійснюється за європейськими правилами і нормами, не порушується біологічне середовище. Тобто, стандарти GlobalG.A.P. спрямовані не лише на забезпечення кінцевого споживача якісною продукцією, яка не шкодить здоров’ю, але й на захист навколишнього середовища.
 
Сертифікат має власний номер (GGN), що дозволяє ідентифікувати сертифіковану продукцію конкретного підприємства. Строк дії сертифікату – 1 рік. Після закінчення терміну дії необхідно знову пройти аудит сертифікаційного органу та отримати новий сертифікат. Тобто, виробництво овочевої продукції за стандартами GlobalG.A.P. – це безперервний процес вдосконалення, розвиток інфраструктури та запровадження найкращих світових практик. 
Останнє редагування Середа, 05 вересня 2018 13:08

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок