Четвер, 03 вересня 2015 08:16

Введено в експлуатацію новий цех з очистки цибулі

У липні поточного року на території промислової зони компанії «Грін Тім» відбулася значуща подія: введення в експлуатацію нового цеху з очистки цибулі.

     Напівавтоматизована сучасна лінія з очистки цибулі  відповідає високим європейським стандартам щодо харчової безпеки продукції. Потужність нового виробництва – 10 тонн цибулі за зміну. Ведення в експлуатацію виробничої лінії з очистки цибулі дозволило створити на підприємстві 75 нових робочих місць.

     Цій події передувала кропітка робота провідних спеціалістів компанії щодо аналізу відповідних сегментів світового та європейського ринків та ідентифікації потенціалу можливих клієнтів. Чищена цибуля користується неабияким попитом на європейському ринку і за умови високої якості херсонська цибуля має усі шанси скласти гідну конкуренцію польській цибулі на європейському ринку.

     З моменту прийняття рішення про будівництво лінії з очистки цибулі до її введення в експлуатації минуло лише чотири тижні. Перша продукція - очищена цибуля відмінної якості - зійшла з лінії 7 липня поточного року. А вже через тиждень херсонська цибуля торговельної марки "Грін Тім" у кількості 20 тонн була доставлена до пункту призначення – до старої доброї Великобританії.

     Наразі компанія "Грін Тім" продовжує освоювати європейський ринок та  вивчає нові можливості для нарощування експорту чищеної цибулі. 

Останнє редагування Четвер, 24 вересня 2015 10:40

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок