Субота, 04 квітня 2015 09:22

Представники потужних насінневих компаній про перспективи поточного сезону: головне - не втрачати оптимізму!

Журнал «Плантатор» у своєму березневому номері розмістив досить просторий оглядовий матеріал щодо підсумків практичної конференції на бізі багатофункіонального овочесховища "Грін Тім".

Особливу увагу автор матеріалу Оксана Руженкова приділила оцінці найближчих перспектив  ведучими експертами овочевого ринку, з якими їй вдалося поспілкуватися за час перебування у Каховці.   І, хоча прогнози аналітиків зводяться до того, що в сезоні 2015/16 динаміка скорочення овочевого ринку досягне 30-40%, думка керівників крупних В2В-компаній дещо інша.  

Ігор Сольський, директор ТОВ «Бейо Україна» відзначає, що в поточному сезоні обсяги продажу насіння були стабільними і професійні клієнти істотно не знизили обсяги закупівель насіння.

Олександр Шовкопляс, генеральный директор ТОВ «Агроальянс УкраЇна», також впевнений у тому, що великі виробники (50 га і більше) не будуть скорочувати площі під цибулею в цьому році. 

Менеджер компанії «Семеніс» Віктор Васін вважає, що скорочення овочевого ринку все ж відбудеться, але в межах 15-20 % в великих господарствах. 

Сергій Шин, директор ТОВ «Хазера Україна» впевнений, що не варто чекати надвеликих заробітків і захмарної рентабельності. Головне - не втрачати оптимізму: в українському овочивництві досить драйверів, які оперативно реагують на зміни і находять вихід з будь-якої ситуації. І усі без винятку представники насінневих компаній  відмічають, що зріс попит на дешеве насіння з боку дачників і приватних домогосподарств.  

 

http://www.agrotimes.net/journals/article/innovacijnij-biznes

Останнє редагування Четвер, 24 вересня 2015 10:49

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок