Субота, 11 квітня 2015 09:19

Нові перспективи для "Дніпровської Перлини"

У поточному сезоні компанія «Грін Тім» розпочинає реализацію проекту з власного вирощування овочів борщового набору.

На зрошуваних землях господарства «Дніпровська Перлина» планується вирощувати цибулю, моркву та буряк на площі 50 га.
Провідні спеціалісти компанії мають намір застосувати на практиці передові технології вирощування овочів, призначених для зберігання. Такий досвід дозволить краще зрозуміти проблеми, які виникають в процесі довготривалого зберігання овочів.


Окрім цього, на полях «Дніпровської Перлини» виділено окрему ділянку площею 5 га для проведення досліджень нових гібридів різних сортів цибулі, капусти, які після вирощування будуть закладатись на зберігання. Відомості про якісні показники різних гібридів в процесі зберігання будуть надаватись насіннєвим компаніям, які приймають участь у проекті.


Ми впевнені, що власне виробництво – шлях до успішного зберігання, оскільки вирощування, зберігання, передпродажна підготовка – ланки одного технологічного ланцюжка.


До відома: ПрАТ «Дніпровська Перлина» знаходиться в с. Козачі Лагері, Цюрупінського району, Херсонської області. В користуванні господарства знаходиться 1209 га земель, з них 400 га – на зрошенні. Вода подається з Дніпра через власну насосну станцію.

 

 

Останнє редагування Вівторок, 29 вересня 2015 05:37

Наші партнери

Підпишіться на нашу розсилку

Отримуйте корисну інформацію про пропозиції від компанії «Грін Тім» за допомогою Email!

Зворотній зв'язок